Victoria & Alfred Hotel
On the Waterfront Pierhead
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
A classic landmark on the V&A Waterfront, the magnificent 4-star Victoria & Alfred Hotel is conveniently positioned in Cape Town city centre spectacularly overlooking the Table Mountain.

This contemporary hotel offers a variety of facilities and amenities for a memorable stay, including a waterfront outdoor veranda, a swimming pool set amidst lush private gardens and its own OYO Restaurant specialising in delicious local cuisine with a live evening entertainment programme.

Hotel Victoria & Alfred impresses with a chic and stylish décor complete with marble bathrooms, leather furnishings as well as sophisticated lounges and public areas.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Victoria & Alfred Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Cape Town, South Africa (CPT-Cape Town Intl.) - 11.12 mi
    Muzea
    • Observatory - 3.30 mi